Категорії каталогу

Статті про коледж [7]

Форма входу

Друзі сайту

 

Міні-чат

Наші опитування

Оцініть сайт
Всього відповідей: 502Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Субота, 20.10.2018, 12:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Офіційний сайт
Прилуцький
гуманітарно-педагогічний
коледж ім.І.Я.Франка
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог публікацій


Головна » Статті » Статті про коледж

Відділення Трудового навчання

Якщо бажаєш щастя людині – готуй її не для щастя, а для праці.
К.Д. Ушинський

     Сьогодні наш коледж – це навчальний заклад, який сміливо реагує на євроінтеграційні процеси у житті українського суспільства, досягає гнучкості у зміні напрямків і спеціальностей з урахуванням соціального й економічного стану конкретної області міста, району.       На відділенні трудового навчання здійснює підготовку майбутніх спеціалістів 31 викладач, з них:
   3 кандидати наук,
   6 аспірантів,
   15 викладачів вищої категорії,
   6 викладачів І категорії,
   2 викладачі мають педагогічне звання „викладач-методист”,
   8 – „старший викладач”.
   Очолює відділення Нечай Олександр Іванович, викладач вищої категорії.


  Pomiguev
       Життєвим кредо викладачів відділення трудового навчання на всіх історичних етапах були слова видатного педагога Василя Сухомлинського „Вірте в талант та творчі сили кожного вихованця!

       Викладачі загальнотехнічних та спеціальних дисциплін відділення об’єднані в циклову комісію, роботою якої керує Помігуєв Олександр Юрійович, викладач вищої категорії.
  Tsapenko


       З найдавніших часів дерево було одним з основних природних оберегів людини. То ж свою трудову діяльність Цапенко Микола Миколайович присвятив роботі саме з деревиною, зокрема з її ручною та механічною обробкою. Саме на заняттях Миколи Миколайовича створюються сприятливі умови для професійного самовизначення, розвитку технічної творчості та конструкторських здібностей, морально-вольових якостей та культури праці студентів.

  4umak


       Чумак Юрій Павлович - викладач електротехніки з основами електроніки, електромонтажних робіт, фізики, готує студентів до праці в нових соціально-економічних умовах, забезпечує результативність та якість своєї праці, відзначається працелюбством, відданістю своїй справі, що приваблює студентів як в навчально-виховному процесі, так і в позанавчальній роботі.
  Rad4enko

       Наймолодший з викладачів комісії Радченко Олександр Анатолійович. Закінчивши Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, Олександр Анатолійович повернувся в стіни рідного закладу. Сьогодні готується до складання іспитів в аспірантуру зі спеціальності “Методика викладання креслення”.
       Спектр професійної діяльності Олександра Анатолійовича надзвичайно великий: викладач креслення з основами нарисної геометрії, методики викладання креслення, технічної механіки; ведучий конкурсів художньої самодіяльності, співак, спортсмен.

  Sambor
       Навчання з ручної обробки металів в навчальних майстернях здійснює Самбор А.М. Більш як 30 років Анатолій Миколайович присвятив педагогічній діяльності в нашому закладі. Викладач вищої категорії, старший викладач, неодноразово був нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, Чернігівської обласної державної адміністрації.
       Діяльність студентів Анатолій Миколайович спрямовує на вивчення властивостей металу як матеріалу, засвоєння природничо-наукових, науково-технічних основ сучасного виробництва, технічних процесів і роботи з інструментами, обладнанням, устаткуванням, що слугує важливим засобом політехнічної підготовки студентів до майбутньої професії вчителя.       Навчальний процес на відділенні спрямований на надання кожному студенту можливості аналізувати, співставляти різні точки зору, різні позиції, формулювати і аргументувати свою думку, спираючись на свій і досвід інших. Такий підхід до організації діяльності студентів створює сприятливі умови для творчого розвитку майбутнього вчителя, спонукає до самостійної пошукової роботи, дає змогу знаходити нові оригінальні способи розв’язання педагогічних ситуацій.
       Без сумніву, найважливішою складовою процесу навчання є не комп’ютери, а викладачі, озброєні методикою застосування комп’ютерних технологій. Для ефективного використання комп’ютерних технологій сучасному викладачу потрібна не лише теоретична, а насамперед практична підготовка.
       Усвідомлюючи це, група викладачів відділення трудового навчання успішно опанувала програму „Intel® Навчання для майбутнього” і одержала сертифікати. Методичний арсенал викладачів поповнився ще одним інноваційним методом – методом проектів, який дозволяє вирішити проблему позитивної мотивації, вчить студентів використовувати надбані знання для вирішення життєвих і особистісних проблем.

  3ahist

  Обговорення проектів  Захист  Захист проектів програми “Intel® Навчання для майбутнього”

  Майстерня

  Майстерня ручної обробки деревини


  Кабінет

       110 студентів відділення здобувають знання та практичні навички у 6 майстернях, 25 кабінетах. До послуг студентів бібліотека і читальний зал.
       Приємно навчатися в сучасно обладнаних, світлих і затишних приміщеннях, у ремонті яких активну участь взяли студенти відділення.

  МайстерняКабінет методики трудового навчання  Майстерня ручної обробки металів       Інноваційні форми організації навчального процесу, технології навчання невідривно пов’язані із створенням у нашому закладі інноваційного інструментарію творчої діяльності студентів і викладачів, тобто матеріально-технічного забезпечення. Пріоритетне значення при цьому мають комп’ютерні класи з доступом в Internet, оскільки використання комп’ютерів у навчанні, дослідженні, контролі та самоконтролі необхідно в умовах інтенсивних інноваційних технологій навчання.
  О.А.


  О.А. Радченко проводить заняття з креслення

  Заняття

       Навчальний план курсу “Загальна електротехніка” передбачає виконання циклу електромонтажних робіт. Їх перелік містить переважно такі роботи, які мають практичний характер і спрямовані на формування загальних навичок з виконання електромонтажних робіт, пов'язаних з безпосередньою роботою вчителя трудового навчання.

  Заняття в кабінеті електротехніки      Для переважної більшості студентів доступним є повне, адекватне та усвідомлене засвоєння знань; правильне та достатньо швидке виконання і засвоєння трудових операцій; організація робочого місця і підтримування порядку на ньому під час занять; дотримання правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог.       Щороку студенти відділення проходять педагогічну практику в літніх оздоровчих таборах різних регіонів України. Працюючи з дітьми, вони поглиблюють фахові знання, вдосконалюють педагогічні вміння та навички.
  На туристичних стежках Удайцівського літньо-оздоровчого табору
  Оздоровчий табір “Відважний” м. Судак, де проходять практику студенти відділення
  У процесі творчої діяльності студенти стають конструкторами-дослідниками.


   Тут буде затишна альтанка. За роботою студенти відділення

       Урочище “Джерела”, облаштоване власноруч студентами відділення трудового навчання
Категорія: Статті про коледж | Додав: Armana (11.04.2008)
Переглядів: 8450 | Рейтинг: 4.2/25 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ідея сайту: Помігуєва Лариса Петрівна (викладач англійської мови)
Designed by Armana; 2018