Категорії каталогу

Статті про коледж [7]

Форма входу

Друзі сайту

 

Міні-чат

Наші опитування

Оцініть сайт
Всього відповідей: 502Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Середа, 14.11.2018, 15:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Офіційний сайт
Прилуцький
гуманітарно-педагогічний
коледж ім.І.Я.Франка
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог публікацій


Головна » Статті » Статті про коледж

Відділення Фізичного виховання

Одним із завдань сучасної освіти є створення середовища для розвитку всебічно розвиненої особистості, формування в неї свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, навичками благополучної безпечної діяльності. У його вирішенні значну роль відіграє система фізичного виховання.
У 2006-2007 навчальному році відкрилося в нашому закладі нове відділення – відділення фізичного виховання відповідно до рішення ДАК від 22 червня 2006 року, протокол №61 (наказ Міністерства освіти і науки України від 29.06.2006 р. №2403-Л). Підставою для його відкриття було вивчення стану забезпечення кваліфікаційними кадрами з фізичного виховання шкіл та навчальних закладів нашого регіону (Варвинського, Срібнянського, Талалаївського, Ічнянського, Прилуцького районів та м. Прилук).
Осінь 2006 року стала видатною завдяки незвичайній події не лише для новоствореного відділення, а й для всього коледжу – відкриття та презентація нової спеціальності „Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання”.
14 вересня вважається днем народження відділення фізичного виховання. 25 вчорашніх абітурієнтів відчули себе справжніми іменинниками, адже було все, що нагадувало про цей день, – гості, привітання, подарунки, номери концертної програми, а разом з ними радість, сміх, приємні емоції, які переповнювали зал.
Виховуємо олімпійські резерви
     Підготовку майбутніх вчителів фізкультури здійснюють кваліфіковані викладачі всіх циклових комісій коледжу.
Очолює роботу відділення Нечай Олександр Іванович, людина енергійна, ініціативна, творча, не байдужа до спорту.

Нечайвикладачі


Провідне місце у цьому процесі посідає циклова комісія викладачів фізичного виховання.

Павленко

Павленко Григорій Миколайович забезпечує керівництво фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою в коледжі. Особистість неординарна, творча, закохана в свою професію. Майже сорок років присвятив він улюбленій справі, підготувавши чимало спортсменів високого класу. За свою сумлінну працю Григорій Миколайович нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, міської та обласної рад, значком «Відмінник народної освіти України».Романовська

Творчий колектив викладачів циклової комісії фізичного виховання очолює Романовська Тетяна Іванівна. Професію викладача фізкультури обрала за покликанням, бо ще в шкільні роки любила уроки фізкультури і весь час спостерігала, як учителі проводили свої заняття. Систематично займалася спортом, відвідуючи Прилуцьку ДЮСШ, секцію легкої атлетики. Навчаючись у Чернігівському державному педагогічному інституті ім. Т.Г.Шевченка на факультеті фізичного виховання, виконала норматив кандидата в майстри спорту. Працювала тренером з легкої атлетики, а з 1992 року і до сьогоднішнього дня організовує заняття з фізичного виховання в коледжі.
Членами циклової комісії є:


Шпилько
Шпилько Василь Павлович, викладач вищої категорії, старший викладач пройшов складний шлях від вчителя сільської школи, викладача плавання, інструктора зі спорту до викладача фізичної культури в нашому коледжі.


Мосціпан

    Мосціпан Валентин Борисович За прикладом батька-спортсмена та старшого двоюрідного брата став займатися біатлоном. Це і визначило його подальшу долю: виступав на змаганнях різного рангу, виборюючи призові місця, а це допомогло виконати норматив кандидата в майстри спорту. Після закінчення Чернігівського державного педагогічного інституту Валентин Борисович повернувся до рідного Прилуцького педагогічного училища, яке закінчив 1990 року, але вже на посаду викладача фізкультури.
Демешко

Демешко Сергій Володимирович – молодий перспективний викладач, який щойно переступив поріг нашого закладу з надією віддати свої знання і вміння підростаючому поколінню майбутніх вчителів фізичної культури. Саме йому доручено бути класним керівником, наставником перших вихованців відділення.
Меленчук

    Меленчук Світлана Петрівна двадцять сім років працює лаборантом циклової комісії фізичного виховання, створюючи всі необхідні умови для ефективної праці викладачів та студентів.

Колектив циклової комісії – це дружна сім’я. Їх об’єднує закоханість у свою професію, велике бажання формувати фізичні та духовні цінності у своїх студентів, дбати про підвищення рівня їх фізичної підготовленості, мрія про те, що їхні вихованці примножуватимуть спортивну славу країни.
Міцна матеріальна база – запорука успіху в будь-якій справі. Для підготовки майбутніх вчителів фізичного виховання у коледжі створені всі необхідні умови.
Футбольне поле, бігові доріжки, волейбольні, гандбольні та баскетбольні майданчики, сектори для метань, стрибкові ями, гімнастичне містечко з нестандартним обладнанням, спортивний зал, зали для акробатики, художньої гімнастики, тренажерні та тенісний зали, кімната для шахів та шашок, просторі навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, бібліотека та читальний зал – все це може сприяти повноцінній підготовці кваліфікованих спеціалістів.

спортивнийтренажерний


тенісний зал


До вершин майстерності


Фізична культура – складова частина загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного виховання особистості. Фізичний гарт до певної міри зумовлює подальшу життєву діяльність людини. усвідомлення здоров’я й повноцінності дає впевненість у власних силах, наснажує бадьорістю, оптимізмом, життєрадісністю. Нарешті, це найперша умова високої працездатності, яка відкриває широкі можливості в оволодінні улюбленою професією.
Юність потребує допомоги і керівництва з боку старших, тих, хто передає їй знання й досвід.
У коледжі працюють спортивні гуртки та секції, палітра яких напрочуд розмаїта. Студенти займаються волейболом, баскетболом, настільним тенісом, футболом, легкою атлетикою, шахами та шашками.Колектив педагогічного коледжу дбає про духовно-моральний розвиток особистості кожного вихованця. З цією метою для студентів проводяться різноманітні виховні заходи. Всім першокурсникам назавжди запам’ятаються спортивні змагання і конкурси, Дні здоров'я та святкування Дня студента, краєзнавчі екскурсії, зустрічі з відомими людьми.

Оволодіння спортивною майстерністю – шлях нелегкий, а особливо складний він для тих, хто обрав професію вчителя. Вихованці Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім..І.Я.Франка з упевненістю дивляться в майбутнє, з надією і оптимізмом крокують до вершин майстерності, щоб примножувати славну когорту випускників навчального закладу.

Категорія: Статті про коледж | Додав: Armana (13.04.2008)
Переглядів: 10988 | Рейтинг: 4.4/17 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ідея сайту: Помігуєва Лариса Петрівна (викладач англійської мови)
Designed by Armana; 2018