Категорії каталогу

Статті про коледж [7]

Форма входу

Друзі сайту

 

Міні-чат

Наші опитування

Оцініть сайт
Всього відповідей: 502Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Середа, 14.11.2018, 15:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Офіційний сайт
Прилуцький
гуманітарно-педагогічний
коледж ім.І.Я.Франка
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог публікацій


Головна » Статті » Статті про коледж

Керівництво
Директор Прилуцького гуманітарно-педагогічногоколеджу ім. І. Я. Франка ПОПЕНКО О.М.
Очолює педагогічний заклад Попенко Ольга Михайлівна, викладач вищої категорії, викладач-методист, кандидат філологічних наук. Її життєве кредо: „Вогонь запалюється тільки від вогню”. Своєю наполегливою працею директор перетворює Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка на вищий навчальний заклад європейського зразка. У своїй діяльності Ольга Михайлівна спирається на щиру повагу, довіру до співробітників, створення для них ситуацій успіху і умов для особистісного й професійного зростання.Заступник директора з навчальної роботи ЛЮЛЬКА Л.С.
    Забезпечення реалізації актуальних завдань вищої професійної освіти, забезпечення розвитку особистості студента, формування його фахової компетенції, створення належних умов для навчання і виховання в коледжі покладається на заступників директора. Уже багато років посаду заступника директора з навчальної роботи обіймає Люлька Лідія Степанівна – викладач вищої категорії, викладач-методист. Багатий досвід педагогічної та управлінської діяльності, життєва мудрість і толерантне ставлення до людей дозволяють їй ефективно працювати над організацією навчально-виховного процесу в коледжі.За успіхи в роботі Лідія Степанівна нагороджена нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”.Заступник директора з навчально-виробничої роботиСУДДЯ З.О.
Суддя Зоя Олександрівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист. Завдяки її зусиллям налагоджена тісна взаємодія між коледжем та базовими навчальними закладами міста. У ході практики студенти мають можливість знайомитися з кращим педагогічним досвідом вчителів і вихователів міста. Зоя Олександрівна нагороджена нагрудним знаком Софії Русової.

Заступник
    Незмінним авторитетом серед студентства коледжу користується Фесенко Тетяна Михайлівна – заступник директора з виховної роботи, аспірантка кафедри сучасної української мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Системність, комплексність і орієнтація на особистість студента – пріоритетні принципи виховання студентів коледжу. Під керівництвом Тетяни Михайлівни готуються і проводяться різноманітні заходи, які сприяють формуванню у майбутніх педагогів національних та загальнолюдських цінностей, розвитку творчих здібностей та талантів.

Заступник
Кошелівська Оксана Іванівна, заступник директора з науково-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, через систему методичної роботи коледжу спрямовує зусилля педагогічного колективу на підвищення наукового і методичного рівня викладання навчальних дисциплін, впровадження ефективних новітніх освітніх технологій в навчальний процес закладу, координує наукову діяльність викладачів та дослідницьку роботу студентів.Заступник


    Чосік Петро Павлович, заступник директора з адміністративно-господарської роботи, забезпечує систематичне проведення роботи щодо вдосконалення матеріально-технічної бази коледжу, своєчасного поповнення і раціонального використання майна.
Завідувач

За злагоджену і творчу роботу студентів та викладачів на відділеннях відповідають їх завідуючі. Відділення початкового навчання очолює Бачевська Ірина Вікторівна – викладач вищої категорії. Високий професіоналізм допомагає Ірині Вікторівні зміцнювати організаційні засади функціонування відділення, підтримувати високий рівень показників якості його роботи.
Завідувач
    Відділеннями дошкільного виховання, трудового навчання, фізичного виховання, видавничої справи та редагування керує Нечай Олександр Іванович – викладач вищої категорії. Відповідальність, наполегливість, вимогливість до себе та до інших – риси, завдяки яким Олександр Іванович ефективно виконує свої функції, забезпечує стабільність у роботі всіх підпорядкованих йому структурних підрозділів.
        Якісну професійну підготовку спеціалістів забезпечує педагогічний колектив коледжу, який характеризується високим рівнем фахової майстерності, гармонійним поєднанням багаторічного досвіду та значного творчого потенціалу.Сьогодні у складі педагогічного колективу коледжу 81 викладач, з них:кандидати наук – 4;спеціалісти вищої категорії – 63; спеціалістів І категорії – 4;спеціалістів ІІ категорії – 7;спеціалістів – 9.30 викладачів мають педагогічні звання „старший викладач”, а 11 – „викладач-методист”. За значний внесок у розвиток професійної педагогічної освіти, високий рівень фахової майстерності 23 викладачі коледжу нагороджені нагрудним знаком „Відмінник освіти і науки України”.


Категорія: Статті про коледж | Додав: Armana (09.04.2008)
Переглядів: 5953 | Рейтинг: 4.4/25 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ідея сайту: Помігуєва Лариса Петрівна (викладач англійської мови)
Designed by Armana; 2018